W dniu 4 czerwca w naszej szkole odbył się coroczny Piknik z okazji Dnia Dziecka. Dla uczniów przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji:
- prelekcje i doświadczenia prowadzone przez Panie z MPO
- zajęcia "Jakie to zwierzę?" organizowane przez pracowników Mini Zoo
- zajęcia biblioteczno - plastyczne "W świecie dziecięcej fantazji"
- malowanie twarzy i zabawy ruchowe prowadzone przez wolontariuszy z XXXIV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi
- pokaz tańca wykonany przez uczniów naszej szkoły
Na nasze dzieci czekały też atrakcje kulinarne: gofry przygotowane przez naszych uczniów, pyszne ciasta oraz pieczone kiełbaski. 
Dziękujemy wszystkim Nauczycielom za pomoc i zaangażowanie w organizację Pikniku.
Organizatorzy:
Anna Szwagrzak Emila Wojasińska Marzena Krzewińska

W dniu 5 kwietnia został rozstrzygnięty konkurs "Mój ulubiony bohater z lektury szkolnej". Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej inspirowanej tytułem konkursu według własnej inwencji twórczej. Jury wybrało trzy zwycięskie prace oraz przyznało trzy wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy z zaangażowaniem podjęli wyzwanie tworząc ciekawe i niepowtarzalne prace.

13 lutego Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole bal walentynkowo - ostatkowy. Kolorowe stroje i piękny wystrój sali zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Uczestnicy świetnie bawili się w rytm skocznej muzyki oraz brali udział w licznych konkursach. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego dziękują wszystkim za wspólną zabawę.

28.09.2023 r. uczniowie uczestniczyli w zajęciach z Pierwszej Pomocy zorganizowanych przez Szkołę Ratownictwa Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi. W czasie warsztatów prowadzący przekazali uczniom informacje na temat zasad udzielania pomocy w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia, omówili zagadnienia związane ze sprawdzaniem przytomności, wezwaniem karetki pogotowia, układaniem poszkodowanego w pozycji bocznej ustalonej, wykonywaniem ucisków klatki piersiowej. Uczniowie mogli obejrzeć karetkę i jej wyposażenie. Bardzo chętnie i aktywnie wzięli udział w części praktycznej, wykonując podstawowe czynności ratownicze. Było to niezwykle ważne spotkanie, gdyż uwrażliwiło Nas na potrzebę reagowania w sytuacjach zagrożenia zdrowia i dostarczyło wiedzy, która w przyszłości być może przyczyni się do uratowania komuś życia. Kierujemy wielkie podziękowania do ratowników medycznych za bardzo ciekawą lekcję.