Drodzy Rodzice!
Robicie świetną robotę. Nie ma żadnych zasad, jak najlepiej „działać” w pandemii. (…) To sytuacja wyjątkowa. Zwróćcie się ku temu, co jest najlepsze dla
Waszej Rodziny, ku czemukolwiek, co służy Waszym dzieciom, ku temu, co daje Wam ukojenie i przestrzeń na odnajdywanie spokoju przez najbliższe tygodnie.
Życzę Wam łatwości, spokoju, odpoczynku, zabawy, rozmów, momentów radości.
Rachel Elisabeth Cargle
Rolą psychologa szkolnego jest przede wszystkim udzielanie szeroko rozumianego wsparcia Uczniom, ale również Rodzicom i Nauczycielom. Z tego miejsca chciałabym podkreślić, że służę swoją radą i pomocą – jestem dla Was, dla Państwa dostępna pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W razie potrzeby możemy być również w kontakcie poprze z komunikator Messenger.
Mam dla Was kilka psychologicznych propozycji na nadchodzący tydzień, aby Wasze samopoczucie było dobre, a czas w domu szybko i ciekawie mijał. Zadania można wykonywać w dowolnym czasie i kolejności, można nad nimi pracować samodzielnie lub w grupie/z rodzicami, czy rodzeństwem. Każdą propozycję można modyfikować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb oraz możliwości uczniów. Pamiętajcie, że ten wyjątkowy czas to dobra okazja do wzmacniania relacji!

PSYCHOLOG SZKOLNY - instrukcja

Bajka o Złym Królu Wirusie

Bezpieczne miejsce - karta pracy

Poznajmy się bliżej - gra rodzinna

oddychanie - grafika